„Mokonomika“ sugrįžta! Siūlykite temas, pranešėjus, registruokitės!

2021-11-26

Džiaugiamės galėdami visus moksleivius, jų mokytojus ir tėvus antrąkart pakviesti į didžiausią nuotolinę pamoką „Mokonomika“! Žinių šventė sugrįžta jau 2022 m. vasario 4 d. ir virtualiai aplankys mokyklas, klases, namus, bendruomenes – visur ir visus, kurie nori atrasti, kurti bei mokytis drauge.

Antroji „Mokonomika“ bus dar stipresnė, dar įdomesnė, nes ją kviečiame kurti kartu su jumis. Turite įdomią temą, norėtumėte pravesti vieną iš pamokų, o galbūt žinote, kas norėtų ar galėtų tai padaryti? Padėkite sužinoti ir mums – rašykite el. paštu info@finansulaboratorija.lt iki gruodžio 10 d.

Didžiausia nuotolinė pamoka lauks jūsų bei visų 1-12 klasių moksleivių, kuriems ruošiamos net 24 pamokos tvarumo, pilietiškumo, finansinio raštingumo ir kitomis aktualiomis temomis. Daugiau nei 20 mokytojų, ekspertų bei gerai pažįstamų veidų susirinks drauge, kad pasidalintų žiniomis, patirtimi ir įdomiomis istorijomis. Pertraukų metu taip pat bus veiksmo ir pramogų. Registruotis galite jau dabar www.mokonomika.lt.

Mokonomikos“ pamoka, inicijuojama „Swedbank“ Lietuvoje, prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Iškilus klausimams dėl renginio, rašykite el. paštu info@finansulaboratorija.lt. Daugiau informacijos rasite www.mokonomika.lt.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.