Finansų institutas dėkoja mokytojams ir sveikina su mokslo metų pabaiga

Finansų institutas dėkoja mokytojams ir sveikina su mokslo metų pabaiga

Finansų institutas dėkoja mokytojams ir sveikina su mokslo metų pabaiga

2020-06-18

Sveikindami mokslo metų pabaigos proga norime visiems mokytojams padėkoti už tai, kad šiomis išskirtinėmis aplinkybėmis radote galimybių ir toliau įkvėpti bei ugdyti jaunąją kartą. Tikimės, kad savo kuriamomis priemonėmis „Swedbank“ Finansų institutas galėjo bent šiek tiek palengvinti jūsų galvosūkius, kaip ir kokiomis formomis moksleiviams perteikti mokymo(si) turinį.

edukatoriai

Atskirą ačiū tariame „Swedbank“ Finansų laboratorijos edukacijų partneriams Simonui Urbonui ir Natalijai Vėževičienei. Jų pasakojimus apie finansus ir sumanų jų valdymą Finansų laboratorijoje bei virtualiose „Pamokose kitaip“ karantino metu per praėjusius mokslo metus išgirdo beveik 7 tūkst. vaikų. Registracija į edukacijas Finansų laboratorijoje vėl startuos rugsėjo pradžioje.

Linkime smagios vasaros, gero poilsio ir nekantraudami lauksime gyvų ir šiltų susitikimų su jumis naujais mokslo metais!

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.