Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė

Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė

Lapkričio 19-24 dienomis vyks Lietuvos 100-mečio nacionalinė karjeros savaitė, kurios tikslas – moksleivių profesinis orientavimas. Šią savaitę organizuoja projektas „būsiu_“. Jos metu įvairių sričių profesionalai dalinsis savo žiniomis ir patirtimi, diskutuos apie iššūkius, galimybes ir stereotipus renkantis profesiją. Šios savaitės metu vyks konferencijos net trijuose miestuose – Klaipėdoje, Kaune ir Vilniuje. Karjeros savaitės mecenatas „Swedbank“ džiaugiasi, galėdamas prisidėti prie šios iniciatyvos ir dovanoja tiesiogines transliacijas iš trijų miestų, kurias galite stebėti šiame puslapyje.

Konferencijose dalyvaus ir „Swedbank“ Finansų instituto vadovė Jūratė Cvilikienė bei „Swedbank“ Lietuvoje vadovė Dovilė Grigienė. 

  • Jūratė Cvilikienė, pranešimas tema „Robotizacija – grėsmė ar galimybė“, lapkričio 21 d. 10.20 val.
  • Dovilė Grigienė, pranešimas tema „Karjera be stereotipų“, lapkričio 23d. 11.20 val.

Nacionalinės karjeros savaitės programą rasite čia: https://busiu.eu/e-pamokos/92/tiesiogines-transliacijos-mokykloms-nks2018-konferencijos.

Netrukus pasidalinsime filmuota renginių medžiaga.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.