Moksleiviams – didžiausia šalyje nuotolinė pamoka: pasitikrinkite finansines žinias

Moksleiviams – didžiausia šalyje nuotolinė pamoka: pasitikrinkite finansines žinias

Moksleiviams – didžiausia šalyje nuotolinė pamoka: pasitikrinkite finansines žinias

2020-12-10

Investavimas, verslo valdymas, netgi taupymas atrodo labai sudėtingos sritys. Tačiau ir važiuoti dviračiu mums nepavyksta tik, kol nepabandome mokytis. O tai reiškia, kad finansinėmis temomis tiesiog reikia pradėti kryptingai domėtis. Jau mokyklos suole galime įsisavinti daug naudingos informacijos, kuri ateityje padės išmaniau valdyti savo finansus. Norėdamas prisidėti prie moksleivių ugdymo ir parodyti, kad finansinės pamokos gali būti smagios, „Swedbank“ Finansų institutas organizuoja didžiausią šalyje nuotolinę pamoką „Mokonomika“.

„Mokonomikoje“, kuri įvyks kitų metų sausio 21 d., kviečiami dalyvauti visų amžių moksleiviai nuo 1 iki 12 klasės bei jų mokytojai. Skirtingoms amžiaus grupėms pritaikytas pamokas ves daugiau nei 15 įvairių sričių mokytojų bei ekspertų, kurie pasakos apie kūrybą, tvarumą, ekonomiką.

„Mokonomikos“ pamoka prisideda prie UNICEF ir UNESCO rengiamos „Didžiausios pamokos pasaulyje“, kurios tikslas kurti inovatyvias švietimo priemones, įgyvendinant Jungtinių Tautų darnaus vystymosi tikslus.

Tris valandas truksianti „Mokonomika“ duos startą 200 „Swedbank“ Finansų laboratorijos nuotolinių pamokų ciklui. Šių pamokų bei iniciatyvų tikslas yra padėti įvairaus amžiaus vaikams ir jaunuoliams susipažinti su pagrindinėmis ekonomikos bei asmeninių finansų valdymo temomis. Pamokos simboliškai pažymės ir 200 metų „Swedbank“ įkūrimo sukaktį.

Pasitikrinkite, ar jums pakanka finansinių žinių

Nesvarbu, ar mums 15, ar 55, visada galime patobulinti finansines žinias. Todėl kviečiame pasitikrinti bei papildyti finansinio raštingumo žinias smagiai – žaidžiant protmūšį „Kahoot“ platformoje. 

Jei protmūšį norite išmėginti vienas, spauskite šią nuorodą: bit.ly/FinansuProtmusis, pasirinkite klasikinį žaidimo variantą ir gautą žaidimo PIN kodą įveskite „Kahoot“ programėlėje išmaniajame įrenginyje arba kitame naršyklės lange adresu https://kahoot.it/.

Taip pat galite pasimatuoti ir savo finansinį IQ. Atlikę testą ne tik sužinosite, kokias finansines žinias galite ištobulinti labiau. Čia pat rasite ir naudingų finansinių patarimų bei šaltinių, kur galėtumėte pasidomėti daugiau.

FIQ

 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.