Pamokos kitaip

„Swedbank“ Pamokos kitaip – tai įtraukiančių, linksmų ir praktiškų pamokų ciklas. Jų metu banko ekspertai supažindins su pagrindinėmis finansinio raštingumo žiniomis, praktikomis ir patarimais, kurie naudingi kiekvienam jaunuoliui atsakingai mąstančiam apie savo finansus. Juk kiekvienas turime finansinių (ir ne tik) tikslų ar svajonių, kurias norime pasiekti. Tad šios pamokos suteiks žinių jų įgyvendinimui.

Kodėl „Pamokos kitaip“? Todėl, kad šių pamokų metu suteikiame ne tik teorines žinias. Jų metu laukia ir smagus pokalbis-žaidimas su žinomais Lietuvos žmonėmis, kurie, kaip ir kiekvienas iš mūsų, susiduria su finansiniais klausimais. Žvilgtelk! Tikime, jog gyvenimiški patarimai ir kitokios pamokos įkvėps atrasti naudingą finansų pasaulį.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.