„Kas vairuos tavo gyvenimą?“ Pranešimas „Z karta ir technologinė revoliucija arba kaip prisijaukinti robotą?“

„Kas vairuos tavo gyvenimą?“ – tai „Swedbank“ Finansų instituto organizuota finansinio raštingumo pagrindų konferencija, skirta jaunuoliams, kurie nori savo gyvenimą planuoti ir valdyti ne pasyviu autopiloto režimu, bet aktyviai ir savarankiškai. Joje daugiausia dėmesio buvo skiriama savarankiško gyvenimo starto taisyklėms ir finansinio saugumo priemonėms, kurios padeda neišlėkti posūkiuose ir neįstrigti kamščiuose. Konferencijos metu asmenine patirtimi bei įžvalgomis dalinosi „Swedbank“ specialistai ir verslūs Lietuvos žmonės.

Kokios sąlygos lėmė tai, jog jaunąją Z kartą šiandien galime vadinti viena talentingiausių, gabiausių ir protingiausių kartų žmonijos istorijoje? Kaip šių žmonių savybės prisidės prie technologinės revoliucijos ir pakeis darbo rinką? Ateities prognozės ir patarimai augančiai kartai Lauros Galdikienės, „Swedbank“ vyresniosios ekonomistės, pranešime.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.