„Swedbank“ atnaujino verslo kortelių dizainą

„Swedbank“ atnaujino verslo kortelių dizainą

2020-09-24

Nuo rugsėjo 24 d. „Swedbank“ verslo klientams pradeda išduoti naujo dizaino mokėjimo korteles. Naujosiose kortelėse atvaizduotas tradicinis „Swedbank“ simbolis ąžuolas, o kortelių spalvinė gama padės klientams greičiau išskirti banko kortelę tarp kitų kortelių fizinėje ir virtualioje aplinkoje.

Naujų dizaino kortelių era prasidėjo liepos mėnesį, kai atnaujinto dizaino korteles bankas pristatė savo privatiems klientams. Dabar šis naujoviškas ir paprastas dizainas, pritaikytas naudoti skaitmeninėje aplinkoje, tapo prieinamas ir verslo klientams. 

Naujo dizaino banko korteles yra paprasčiau atsirinkti telefono ekrane, ant jų paveikslėlio aiškiai pažymėtas debeto ar kredito kortelės tipas. Verta atkreipti dėmesį, kad naujai užsakomos verslo debeto kortelės galios nebe 3, o keturis metus.  

Perėjimas prie „Swedbank“ naujo dizaino mokėjimo kortelių vyks palaipsniui. Pirmiausiai bus panaudotos turimų kortelių atsargos. Toks perėjimo procesas pasirinktas siekiant tvarumo tikslų, kad būtų iki minimumo sumažintas poveikis aplinkai ir išvengta perteklinio plastiko gamybos.

Naujo dizaino korteles skaitmeninėje erdvėje banko klientai galės matyti nuo 2020 m. rugsėjo 24 d. Klientai naudotis naujo dizaino „Mastercard“ kortelėmis per skaitmeninius kanalus galės nepaisant to, kad jų piniginėje dar gali pasitaikyti seno pavyzdžio  kortelių.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl naujo kortelių dizaino jų funkcionalumai nesikeičia. Klientai ir toliau turės tuos pačius limitus, nesikeičia nei bekontakčių atsiskaitymų, nei kitos kortelės savybės.

Daugiau informacijos apie verslo korteles rasite čia

Atsakome į dažniausiai kylančius klausimus, susijusius su atnaujintomis banko verslo kortelėmis:

1. Kada gausiu naują kortelę?

Nuo šių metų rugsėjo 24 d. visos naujai užsakytos ir keičiamos verslo kortelės turės naują dizainą. Verslo kortelės, kurių galiojimas laikas baigsis 2020 m. spalio mėn. ar vėliau, bus atnaujintos į naujo dizaino korteles. 

2. Kodėl pasirinktas naujas kortelių dizainas?

Atnaujindami kortelių dizainą siekiame jas padaryti modernesnes ir paprastesnes, pritaikyti naujiems skaitmeniniams mokėjimo sprendimams.

3. Ar naujo dizaino kortelių funkcijos išliks nepasikeitusios?

Taip, kortelių funkcionalumas išlieka nepakitęs.

4. Kaip atskirti debeto kortelę nuo kredito kortelės?

Naujo dizaino kortelėse tai bus dar paprasčiau – kortelės tipas (debeto ar kredito kortelė) bus nurodytas priekinėje kortelės pusėje.

5. Ar man reikia pasikeisti dabartinę mokėjimo kortelę?

Ne, jums nereikia keisti savo dabartinės kortelės. Turimą kortelę galėsite naudoti iki jos galiojimo laikotarpio pabaigos. Nauja kortelė bus išduota pasibaigus dabartinės kortelės galiojimo laikui, turės naują dizainą. Galiojimo terminas nurodytas ant kortelės.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.