„Swedbank“ skolina 19,5 mln. eurų „Teltonikos“ įmonių grupei

2021-09-15

„Swedbank“ Lietuvoje suteikė 19,5 mln. eurų vertės papildomą trumpalaikį limitą įmonių grupei „Teltonika IoT Group“. Limitas skiriamas apyvartiniam įmonės kapitalui finansuoti.

Antanas Sagatauskas, „Swedbank“ Lietuvoje Verslo klientų tarnybos vadovas, pažymi, kad „Teltonikos“ grupei suteikta paskola sudarys galimybes įsigyti didesnį kiekį komponentų ir taip užtikrinti nenutrūkstamą produkcijos tiekimą. Šiuo metu tai ypač svarbu, nes rinkoje netylant kalboms apie puslaidininkių krizę, pakankamas atsargų turėjimas padės užsitikrinti gamybinį pranašumą. 

„Džiaugiamės galėdami prisidėti prie „Teltonikos“ įmonių grupės tolimesnio augimo pasaulinėje rinkoje, gamybos plėtros bei produktų, kuriančių didesnę pridėtinę vertę, pramonės stiprinimo Lietuvoje“, – sako A. Sagatauskas.

„Teltonika IoT Group“ artimiausiuose planuose taip pat numatytos ir naujos investicijos į biuro statybas bei technologijų centrus Molėtuose bei Vilniuje. 

„Šiame etape turime nemažai investicinių planų − darbo vietų ir gamybinės įrangos modernizavimas, „Teltonikos technologijų centro“ Molėtuose įkūrimas ir kiti plėtros projektai. Tačiau ne mažiau svarbus yra ir gamybai naudojamų komponentų užsitikrinimas, todėl atsirado poreikis apyvartinio kapitalo finansavimui. Su „Swedbank“ bendradarbiaujame ne vienerius metus, vertiname pasitikėjimą mūsų įmonių grupe bei norą prisidėti prie verslo augimo. Mums tai yra strategiškai svarbus žingsnis, padėsiantis greičiau įgyvendinti ateities planus“, − sako „Teltonika IoT Group“ finansų vadovas Artūras Kazėnas.

Tik Lietuvoje veikiančių „Teltonikos“ įmonių konsoliduota apyvarta 2020 m. siekė 103 mln. eurų, o per aštuonis 2021 m. mėnesius pasiektas įspūdingas 100 proc. pajamų augimas. Tikimasi, kad visa 2021 m. konsoliduota apyvarta priartės prie 200 mln. eurų.

Įmonės ilgametė patirtis projektavimo ir gamybos srityse bei naujausių technologijų taikymas padeda kurti aukščiausios kokybės saugius daiktų interneto prietaisus. Nuo savo įkūrimo iki šiandienos bendrovė pagamino ir įdiegė jau daugiau nei 15,5 mln. daiktų interneto prietaisų. 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.