„Mokonomika 2021“ pamokų įrašai ir protmūšis: Atradėjai (1-4 klasės)

„Mokonomika“ – „Swedbank“ inicijuota didžiausia nuotolinė pamoka, kurioje mokytojai, moksleiviai ir jų tėvai turėjo galimybę pasiklausyti pranešimų iš daugiau nei 20 ekspertų apie finansus, kūrybiškumą, pilietiškumą ir daug daugiau. Pamoka buvo suskirstyta į Atradėjų (1-4 kl.), Kūrėjų (5-8 kl.) ir Ekspertų (9-12 kl.) amžiaus grupes. Praleidusiems „Mokonomiką“ arba norintiems žinias gilinti dar labiau, siūlome galimybę kiekvieną pranešimą peržiūrėti „Swedbank“ Lietuvoje „YouTube“ kanale.

Kokie buvo pirmieji pinigai? Kokios mitinės būtybės žmonėms neša turtus ir lobius? Kaip kurti stebuklus ir įgyvendinti savo svajonę? Visus atsakymus į šiuos bei kitus klausimus tau padės atrasti mūsų mokytojai „Mokonomikos“ Atradėjų grupės pamokų grojaraštyje, kurį pasieksi čia: http://bit.ly/Atradėjų-grojaraštis.

Taip pat kiekvienai amžiaus grupei paruošėme trumpus Kahoot protmūšius, kuriuose galėsi patikrinti savo žinias „Mokonomikos“ temomis. Atradėjų protmūšį rasi čia: http://bit.ly/AtradėjųKvizas
 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.