Būtent! diskusija „Galia Lietuvos lyderių rankose. Iš kur atėjo ir kur veda?“

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotas diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę.

Kalbėdami apie lyderystę Lietuvoje, neretai tapatiname ją su vadyba. O kas yra tikroji lyderystė? Tokia, kurios neapibrėžia tik turimas socialinis ar profesinis vaidmuo? Diskusijos dalyviai ieškos atsakymų, kur slypi galia ir kaip ji naudojama Lietuvoje, įvairiose srityse – versle, politikoje, bendruomenėse. Ar tikime savo asmenine lyderyste ir kaip naudojame savo galią įgyvendindami savo tikslus? Kaip Lietuvos lyderystės tradiciją veikia istoriniai ir kultūriniai aspektai?

Moderatorė: Milda Autukaitė.

Dalyviai: Giedrius Dusevičius, Daina Gudzinevičiūtė, Rytis Paulauskas. 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.