Kviečiame pradėti rugsėjį lengviau ir tvariau – žaidimas moksleiviams

2021-09-01

„Swedbank“ Finansų laboratorija drauge su tvarumo projektu „Septyniolika“ dovanoja 5 išskirtines pamokas su knygos „Pradėk dabar: finansinis gidas paaugliams“ kūrėjais – finansų eksperte Jūrate Cvilikiene ir savo sričių profesionalais Beata Nicholson, Rimvydu Širvinsku-Makaliumi, Ieva Krivickaite, Orijumi Gasanovu ir Tautvydu Marčiulaičiu.

Pamokos metu pažinsite sėkmingos karjeros ir tvarių finansų valdymo paslaptis, pabendrausite su žinomais Lietuvos žmonėmis bei gausite dovanų visiems klasės mokiniams ką tik išleistą knygą su jos bendraautorių autografais.

Kelionę po Lietuvos mokyklas palaiko pažintinis tvarumo projektas „Septyniolika“, kuris Jus ir mokinius kviečia kūrybingai atrasti 17 Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi tikslų kaip kokybiškas švietimas, klimato kaita, atsinaujinanti energetika, inovacijos, atsakingas vartojimas ir kiti.

Kaip dalyvauti:

  • Iki šių metų rugsėjo 17 d. atsisiųskite ir pakvieskite mokinius atsisiųsti programėlę „Septyniolika“ iš „Google Play“ arba „App Store“ platformų.
  • Drauge su klase ar savarankiškai spręskite tvarumo testus, semkitės žinių ir rinkite taškus.
  • Savo telefono ekrano nuotraukas su testų rezultatais atsiųskite el. paštu info@finansulaboratorija.lt, laiške nurodę savo mokyklą ir klasę.
  • Kuo daugiau klasės moksleivių dalyvaus – tuo daugiau galimybių laimėti išskirtinę „Finansų laboratorijos“ pamoką!
  • Laimėjusios klasės bus atrinktos burtų keliu, su jomis susisieksime el. paštu.

Daugiau informacijos apie projektą „Septyniolika“ rasite www.septyniolika.com.
 
Iškilus klausimams, rašykite info@finansulaboratorija.lt

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.