Mūsų tvarus žingsnis: poveikis aplinkai

Nuolat siekiame mažinti neigiamą poveikį aplinkai, kurį sukelia mūsų veikla. Todėl matuojame savo CO2 emisijas, energijos sunaudojimą ir kitus rodiklius. Ieškome tvarių ir aplinką tausojančių darbo priemonių.

poveikis aplinkai

„Žalia“ darbo aplinka

Visose „Swedbank“ patalpose naudojame 100 proc. „žaliąją“ energiją, mažiname atliekų kiekius, aktyviai rūšiuojame, siekiame sumažinti elektros energijos ir vandens sunaudojimą.

Kiekvienais metais mažiname savo veiklos CO2 emisiją. Per 2020 m., palyginti su 2019 m., tiek bendrą, tiek tenkančią vienam darbuotojui CO2 emisiją sumažinome apie 40 procentų. „Swedbank“ grupė jau keletą metų bendradarbiauja su tarptautine CO2 emisijų kompensavimo organizacija „Vi Agroforestry“. Ši organizacija padeda mums 100 proc. kompensuoti visą metinę CO2 emisiją, kurią sugeneruoja „Swedbank“ veikla.

Savo darbe diegiame ir elektroninius sprendimus, kurie leistų sumažinti „popierinių“ procesų dalį. Popieriaus sunaudojimą 2020 m., palyginti su 2019 m., sumažinome 26 procentais. 

Tvarus judėjimas

Centrinės būstinės darbuotojams sudaryta galimybė į darbą atvykti dviračiais ir paspirtukais. Tam įrengtos specialios saugojimo patalpos. Darbo kelionėms naudojami automobiliai atnaujinami į aplinkai draugiškus hibridinius ir elektromobilius.

kelionės automobiliu

Mažiau verslo kelionių

Nuolat stengiamės mažinti verslo kelionių – ypatingai skrydžių – skaičių. Kiekvieno mėnesio pirma savaitė „Swedbank“ yra neskraidymo savaitė. Jos metu visi susitikimai su užsienio kolegomis vyksta tik nuotoliniu būdu.

2020 metais „Swedbank“ grupė išsikėlė tikslą iki 2030 m. 60 proc. sumažinti tiesiogines emisijas (šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą) lyginant su 2019 metais. Šios emisijos daugiausiai yra susijusios su „Swedbank“ darbuotojų verslo kelionėmis ir pastatų išlaikymu bei pastatų eksploatavimu.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.