„Swedbank“ klientams pasiūlė galimybę matyti kituose bankuose turimų sąskaitų išrašus

„Swedbank“ klientams pasiūlė galimybę matyti kituose bankuose turimų sąskaitų išrašus

2020-08-11

„Swedbank“ savo privatiems ir verslo klientams pasiūlė naujų interneto banko funkcijų, kurios jiems leis dar patogiau valdyti skirtinguose bankuose esančias sąskaitas. Nuo šiandien banko klientai savo interneto banke gali peržiūrėti tiek „Swedbank“, tiek SEB banke Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje esančių sąskaitų informaciją. Klientams taip pat pasiūlyta galimybė matyti sąskaitų išrašus ir inicijuoti mokėjimus iš LHV banke Estijoje sąskaitų, jei klientai tokių turi. 

„Savo klientams suteikiame progą pasinaudoti atvirosios bankininkystės galimybėmis ir siūlome patogiau vienoje vietoje tvarkyti kasdienius finansus. Nuo šiol „Swedbank“ klientai savo interneto banke gali peržiūrėti kituose Baltijos šalių bankuose turimų sąskaitų likutį ir pervedimų išrašus, taip pat iš šių sąskaitų inicijuoti mokėjimus“, – sako Gediminas Misevičius, „Swedbank“ Atviros bankininkystės partnerysčių vadovas. Šių metų gegužę „Swedbank“ tapo pirmuoju banku Baltijos šalyse, pasiūliusiu mokėjimo inicijavimo paslaugą iš kitų bankų sąskaitų.

Norėdami pasinaudoti naujomis funkcijomis, „Swedbank“ privatūs ir verslo klientai turi prisijungti prie savo interneto banko bei pridėti kito banko sąskaitą, t. y., „Kasdienių paslaugų“ meniu skiltyje „Sąskaitos informacija“ pasirinkti „Pridėti kitų bankų sąskaitas“ bei atlikti ten nurodytus veiksmus. Pridėjus kitame banke esančią sąskaitą, jos išrašą galima rasti tame pačiame „Kasdienių paslaugų“ meniu punkte „Sąskaitos išrašas“, pasirinkus iš laukelyje IBAN siūlomų sąskaitų sąrašo. 

Sąskaitos informacijos ir mokėjimo inicijavimo paslaugos yra ES antrosios mokėjimo paslaugų direktyvos, kuri buvo priimta 2018 m. ir įsigaliojo nuo 2019 m. rugsėjo 14 d., rezultatas. Šios direktyvos tikslas – paskatinti geriau integruotų ir vartotojui draugiškesnių finansinių paslaugų plėtrą. 

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.