Būtent! diskusija „Ateities finansų paslaugos“

Pirmą kartą Lietuvoje organizuotas diskusijų festivalis „Būtent!“ yra atviras, nepolitinis, nemokamas renginys, kurio tikslas – skatinti šalyje diskusijų ir įsiklausymo kultūrą, toleranciją skirtingiems požiūriams, pilietinį įsitraukimą ir gerinti priimamų visuomenei svarbių sprendimų kokybę.

Skaitmenizacija kelia iššūkius ir atveria galimybių. Kaip šioje perspektyvoje atrodo finansų paslaugos? Kokie klientų patirties pokyčiai laukia bankų ir finansų paslaugų srityje? Diskusijoje bus siekiama apžvelgti ne tik Lietuvos ir kaimyninių rinkų kontekstą, bet ir pažiūrėti į globalesnį vykstančių ir dar tik vyksiančių pokyčių paveikslą, kuriame veikia finansų vartotojai, verslas, reguliuotojai.

Moderatorius: Mantas Zalatorius.

Dalyviai: Dovilė Grigienė, Vitas Vasiliauskas, Tomas Vitkus.

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.