„Swedbank” suteikė 50 mln. eurų finansavimą „Girtekos“ įmonių grupei

2022-06-15

Didžiausią nuosavą vilkikų parką Europoje valdančiai „Girtekos“ įmonių grupei „Swedbank“ suteikė 50 mln. eurų finansavimą. Paskolos lėšas įmonių grupė naudos apyvartiniam kapitalui finansuoti. 

„Su „Girtekos“ įmonių grupe mus sieja sklandus ilgametis bendradarbiavimas, todėl džiaugiamės galėdami ir toliau prisidėti prie sėkmingo šios įmonių grupės augimo. „Girtekos“ įmonių grupė skiria itin didelį dėmesį savo valdomų transporto priemonių parko efektyvumui, nuolatos investuoja į naujus vilkikus, verslo skaitmenizavimą ir taip prisideda prie emisijų mažinimo bei klimato kaitos stabdymo tikslų. Toks sistemingas įmonės dėmesys tvariems sprendimams didina jos konkurencingumą tarp kitų Europos vežėjų, ir tai atspindi jos užimama pozicija rinkoje“, – sako „Swedbank“ Verslo klientų tarnybos vadovas Antanas Sagatauskas.

Šių metų pavasarį „Swedbank“ suteikė 29 mln. eurų paskolą su „Girtekos“ įmonių grupe susijusiai bendrovei „Sirin Development“, kuri Liepkalnio rajone Vilniuje plėtoja sandėlių projektą. 

„Turėdami stiprų augimo geną nuosekliai siekiame savo strateginės svajonės – patekti tarp dešimties didžiausių logistikos kompanijų Europoje. Aktyviai dalyvaujame tarptautinėse kapitalo rinkose, tačiau ir toliau išlaikome savo kryptį finansuoti verslo dalis Lietuvos bankuose. Nuolat atnaujiname savo vilkikų parką, kuris yra vienas jauniausių industrijoje, o tai lemia gerėjančias vairuotojų darbo sąlygas, didesnį eismo saugumą ir mūsų klientams leidžia mažinti tiekimo grandinių emisijas“, – sako „Girteka“ grupės finansų direktorius Vytenis Šuklys. 

„Girteka“ yra didžiausia nuosavą vilkikų parką Europoje valdanti bendrovė, kasmet pervežanti daugiau kaip 880 000 pilnų krovinių, turinti daugiau kaip 9 000 vilkikų, dirbančių Europoje ir Skandinavijoje. Daugiau nei 20 tūkst. darbuotojų kasdien užtikrina pervežimus užsakovams, tarp kurių yra didžiausi tarptautiniai prekių ženklai.   

Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį, šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.